Vyhľadávanie

ISBN - bez pomlčiek

Zničený muž

Autor: 

Alfred Bester

Vydavateľstvo: 

Smena

Rok vydania: 

1987

Poznámka: 

Na začiatku dvadsiateho štvrtého storočia kontrolujú všetku zločinnosť telepati. Sú schopní zachytiť akýkoľvek zločin skôr, než sa stane. Vražda je prakticky nemožná. Napriek tomu sa jeden muž k tomuto činu odhodlá. Psychotický obchodný magnát vymyslel neprekonateľnú schému na zničenie konkurenčnej spoločnosti. Podarí sa mu spáchať zločin a vyhnúť sa trestu v dobe, kedy je niečo také nemysliteľné či dokonca nemožné? Román Alfreda Bestera je vôbec prvým dielom odmeneným cenou Hugo a dodnes si uchoval snáď všetky klady, ktoré ho k tejto pocte predurčili. Originálna vízia s prekvapujúcou pointou a na svoju dobu nezvyčajne prepracovanou psychológiou postáv je vrcholom žánru science fiction. Príbeh muža, ktorý sa rozhodol presadiť svoju vôľu napriek celej spoločnosti je nezapomenuteľný, aj keď od jeho vzniku ubehlo viac než pol storočia. 217 strán

Cena: 

0.50 €

Poštovné: 

  • cena bez poštovného

Kategória - označte druh knihy: 

  • Knihy
  • sci-fi, fantasy, horory

Fotka: 

Pridané: 

19.11.2017

Meno: 

ivanbb

Mesto: 

Martin

Odpovedať na inzerát

Vešiaky na medaile, drevené mená na stenu, magnetky na svadbu a veľa ďalšieho

Ponúkame produkty vyrobené na mieru do detskej izby, na svadbu, narodeniny, k narodeniu bábätka, krstu, a iných životných príležitostí a sviatkov.
Kliknite a zistite viac!
Ďakujeme.

Vešiak na medaile | Meno na stenu | Magnetky

---

Bager Dolný Kubín, Ružomberok, Bešeňová

Ponúkame špičkové služby v oblasti zemných a výkopových prác, výstavby platní a nákladnej dopravy. Pracujeme na malých domácich úpravách až po veľké komerčné a priemyselné projekty. Skúsenosti a odborné znalosti garantujú kvalitu.

Zemné práce | Výstavba základových platní | Nákladná doprava

---

Dekorácie na stenu a vešiaky na medaile

Reklama Dolný Kubín